To idealne, jedno z lepszych miejsc na Południowej mapie Polski. To platforma spotkań, rekreacji, wypoczynku i wydarzeń kulturalno-sportowych. Zlokalizowana na nadbrzeżu jednego z najpiękniejszych Jezior na Połduniu Polski.
Jezioro Paprocańskie bo o nim mowa a tuż obok otwarty pod gołym niebem Aqua Parku dla dzieci wyrózniony za jeden z lepszych otwartych Wodnych Parków na Świecie.
Wodny plac zabaw w Tychach; 2012
Nagroda Internautów w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2012”
Wyróżnienie w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2012” w kategorii „Przestrzeń publiczna”
 
 
PROMENADA – to koncept w skład, którego wchodzi wiele stref między innymi ; strefa kawiarniano-cukiernicza Fastcoffee, kultowe zapiexy od ToDoJutra, jedyny na Ośrodku Wodnym Paprocany open bar wraz z koktajl barem oraz serce obiektu czyli całoroczna Pracownia Lodów GRAMY, gdzie każdego dnia można degustować w autorskich smakach lodów. Do klasyków należą już Whisky, Solony Karmel, Czekolada deserowa, Mango z Marakują, Zielona Herbata, Mohito, Cytryna z bazylią, Oreo oraz wiele, wiele innych wyjątkowych niepowtarzalnych smaków.
 
PROMENADA – przestrzeń gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie czy to na tarasie od strony lasu, a może od strony Jeziora, w strefie chilloutu z dedykowanym rollbarem na leżaku GRAMY a może wewnatrz klimatyzowanego obiektu.
 
Paprocany to całoroczna lawina wydarzeń kulturalno-sportowych a PROMENADA wraz ze swoją wyjątkową jedyną w Polsce lustrzaną elewacją idelanie wkomponowała się w otaczający krajobraz.
 
PROMENADA :
Wyróżnienie Marszałka w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2017” za obiekt gastronomiczny Promenada w Tychach
Nagroda Internautów w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2017” za obiekt gastronomiczny Promenada w Tychach
 
PAPROCANY :
– zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan w Tychach; 2014
Nagroda Marszałka w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2015” w kategorii „Przestrzeń publiczna”
Druga Nagroda w konkursie projektów zrealizowanych na Międzynarodowym Biennale Architektury Kraków 2015
Grand Prix – najlepsza przestrzeń publiczna 25-lecia w konkursie „Najlepsze zmiany przestrzeni publicznej. Przegląd nagrodzonych projektów z okazji 25-lecia transformacji” zorganizowanym przez AMS i Towarzystwo Urbanistów Polskich; 2015
Nagroda w konkursie na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce ‚2015 zorganizowanym przez Towarzystwo Urbanistów Polskich w kategorii „Nowo wykreowana przestrzeń publiczna w zieleni”
Superjednostka za najlepszą realizację architektoniczną w przestrzeni publicznej 2014 roku w regionie
Nagroda Jury w konkursie Polska Architektura XXL 2014 organizowanym przez portal „Sztuka Krajobrazu” w kategorii „Przestrzeń Publiczna”; 2015
Finalista konkursu i Nominacja do nagrody w konkursie „Życie w architekturze” w kategorii „Przestrzeń publiczna”; 2015
Nominacja do Nagrody Unii Europejskiej dla Współczesnej Architektury MIES VAN DER ROHE AWARD 2015