O nas

Historia firmy sięga 2005 roku kiedy to od imion założycieli powstała firma DawMar Spółka cywilna.
Początki to rozwój marki O!Kurcze i ekspansja na Śląsk.
Rok 2006 to placówki Fastcoffee i ugruntowanie pozycji na lokalnym rynku HoReCa.
Przełomowy moment w historii firmy to rok 2015 i współtworzenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany poprzez budowę całorocznego konceptu PROMENADA wzdłuż lini brzegowej.
Wraz z otwarciem obiektu zostaje uruchomiona pierwsza na Południu Polski Pracownia Lodów pod marką GRAMY gdzie lody nakładane są tzw. szpatułką a nie gałkownicą. Porcje są dwukrotnie większe od tradycyjnych lodów gałkowych i ściągają rzesze klientów z wielu zakątków Polski. Technologia produkcji oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Lody GRAMY dedykujemy wszystkim, którzy propagują zdrowy tryb życia i w sposób szczególny unikają wszelkich sztuczności, barwników i ulepszaczy. GRAMY czystą etykietą!!!

Rok 2019 to zmiana nazwy na GRAMY GROUP Spólka Jawna a strategia to równomierny, ustabilizowany rozwój marek w segmencie HoReCa w korelacji z relacjami społecznymi, środowiskiem oraz ciągłym rozwojem kadry pracowniczej.

GRAMY GROUP jako niezależna, prywatna firma funkcjonuje na rynku HoReCa gdzie głównym celem jest zaspokajanie rosnących potrzeb smakowych swoich klientów oraz pozyskiwanie nowych poprzez rozwój w kanałach tradycyjnych odbiorców oraz rynku e-commerce.

Zapraszamy do współpracy